NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY:

Kde se jezdí?

To závisí především na typu jízdy. Např. u produktu "adrenalin s naším Stigem" nebo-li pekelné jízdy se závodním jezdcem čekejte zatáčky a zase zatáčky, abyste si jízdu užili :) U produktů typu "řidič" se pohybujeme zejména po okrajových částech měst a dále na dálnicích. Jezdíme především na veřejných komunikacích, avšak termíny jízd se snažíme vybírat tak, abychom se vyhnuli největšímu provozu (tedy jezdíme i o víkendech atp.).

Započítává se čas strávený instruktáží do času jízdy?

Ne, čas strávený instruktáží, focením či nastavováním kamer se do času jízdy nezapočítává.

Ve kterých městech se jezdí?

V současnosti obsluhujeme Prahu, Brno, Plzeň, Hradec Králové a Pardubice.

Mám poukaz - Jak se můžu přihlásit na jízdu?

Na jízdu se můžete nejpohodlněji přihlásit vyplněním krátkého dotazníku zde www.extradrive.cz/kontakt. Budeme od Vás chtít např. jméno, číslo poukazu, město jízdy atd.

Je možné získat z jízdy videozáznam?

Ano, je a můžete se pro něj rozhodnout až na místě. Řidič Vám nejprve ukáže, z jakých úhlů lze záznam pořídit a vy se následně rozhodnete sami. Cena videozáznamu ze sportovní kamery je 490,- Kč z jedné kamery. Záznam získáváte rovnou na místě po skončení jízdy na micro SD kartě. Platit můžete buď hotově nebo platební kartou.

Jak je to s termíny jízd? Termíny přidělujete vy?

Ano, návrhy termínů předkládáme my. Vždy v poslední dekádě měsíce (kromě období, kdy je vozidlo tzv. zazimováno) vypisujeme termíny pro následující měsíc a tyto následně navrhujeme zákazníkům. Primárně se snažíme navrhovat termíny o víkendech a v časech slabšího provozu.

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti